BİLGİLENDİRME METNİ
19 Ocak 2022

Sağlık Bakanlığı Erzurum Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesisi Hekimevine hoş geldiniz.

              Müftü Solakzade Mah. Atatürk Bulvarı Yıldızkent - Palandöken adresimizde konaklama, eğitim, toplantı, seminer organizasyon hizmetleriyle konuklarımıza  hizmet vermekteyiz.

               Tesisimiz  6 adet aile odası, 8 adet tek kişilik oda, 20 adet iki kişilik oda ve 5 adet üç kişilik oda olmak üzere toplam 39 oda ve 79 yatak kapasitesine sahiptir. Konaklama randevularınızı                          0 (442) 342 67 71   numaralı telefonlarımızdan mesai saatleri içinde yaptırabilirsiniz.              

              Rezervasyonlarınızı en erken on gün önceden yaptırabilirsiniz. Tesisimizde eğitim, seminer, toplantı olduğu günlerde oda/yatak doluluk oranı % 100 e ulaşabilmektedir. Tesisimizin dolu olduğu günler için rezervasyon kabulü yapılamamakta ancak rezervasyon iptali olduğunda talep sırasına göre müşterilerimize resepsiyon birimimizden geri dönüş yapılmaktadır.

               Rezervasyon yaptırırken kaç kişi kalacağınızı, kaç gün kalacağınızı, hangi tip oda talep ettiğinizi ve çocuklar için yaş bilgisini iletmeniz herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanız açısından önem arz etmektedir. Rezervasyon en fazla 15 gün için yapılmakta olup daha uzun süreli konaklama talepleri tesisin doluluk oranını geçici görev, eğitim toplantı süreleri dikkate alınarak müsaittik durumuna göre değerlendirilmektedir.  

              Tesisimize konaklama için girişler saat 14.00 da başlamaktadır. Çıkış saati ise ertesi gün en geç saat 10.00 olarak belirlenmiştir. Erken gelen konuklarımıza oda temizliği bittiği takdirde odasına daha erken yerleşebilmesi için yardımcı olunabilmektedir.

                Müşterilerimiz için açık otoparkımız mevcut olup tesise giriş işlemlerinizin yapılmasıyla birlikte konaklama gün sayınızla sınırlı olmak üzere otopark hizmeti sunulmaktadır. 

                 Tesise giriş işlemlerinde Sağlık Bakanlığı personel kimlik kartı / kamu görevlisi olduğunu belgeleyen kimlik kartı ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı  sizden talep edilecektir. Kimlik bilgileri teyit edilmeden tesisimizden yararlanmanız mümkün değildir. Konaklama ücreti girişte peşin olarak tahsil edilmektedir.

                  Tesis oda ücretlerine sabah kahvaltısı dâhildir. Kahvaltı hizmeti hafta içi 07.00-08.30 hafta sonu 08.00-09.30 saatleri arası teras katta bulunan restorantda verilmektedir.  

                  Tesisimizin tüm kapalı mekânlarında ilgili yasa gereği sigara içmek yasaktır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

       

                Tesisimize ulaşım: Erzurum Hava Limanından ve otogardan Büyükşehir Belediyesi otobüsleriyle, şehir merkezinden hem Belediye otobüsleri ve Yenişehir hattı dolmuşlarıyla tesisimize ulaşabilirsiniz. Tesisimiz şehir merkezine yaklaşık 5 km mesafede olup 10-15 dk. da ulaşılabilmektedir.

                Tesisimiz merkezi bir konumda bulunduğundan; Erzurum’un her yerinden tek vasıtayla ulaşılabilmektedir.

                 Tesisimizle ilgili memnuniyet, şikâyet görüş ve önerileriniz için web sayfamızın iletişim bölümünde bulunan görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın linkini kullanarak bizlere ilete bilirsiniz. Size en kısa sürede tesis yöneticilerimiz tarafından mail ya da belirttiğiniz telefon numarası üzerinden geri bildirimde bulunulacaktır.